Sylvester Stallone, 16 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüzle suçlanıyor.

İngiltere’de yayınlanan Daily Mail gazetesi, yeni ele geçirilen polis kayıtlarına dayanan haberinde, ‘Rocky’ ve ‘Rambo’ serilerinin başrol oyuncusu Oscar ödüllü Stallone’nun Las Vegas’taki bir film setinde ismi açıklanmayan bir kız çocuğuna tecavüz ettiğini yazdı.

İddiaya göre; o dönemde 40 yaşında olan Stallone, Las Vegas’taki Hilton Oteli’nde ailesiyle birlikte kalan kız çocuğuyla tanıştı. ‘Over the Top’ (Zirvede) adlı filmin çekimleri için Las Vegas’ta bulunan Stallone, kendisinden imza isteyen kız çocuğuyla konuşmaya başladı.

Daily Mail haberinde, Stallone’nun koruması Mike De Luca’nın, kız çocuğuna ‘Stallone sana yakınlık gösterirse ne yapardın?’ diye sorduğu, kızın da ‘Ben de ona yakınlık gösterirdim’ dediği iddia ediliyor. Ardından koruma De Luca’nın, 16 yaşındaki kız çocuğuna otelin 27’nci katındaki bir odanın iki anahtarını verdiği ve hemen odaya çıkmasını istediği belirtiliyor.

Daily Mail, ‘Polis kayıtlarına göre, kız ifadesinde 27’nci kata çıktığında Stallone ve korumasıyla koridorda karşılaştığını, birlikte odaya girdiklerini anlattı’ diyor. Polis kayıtlarındaki ifadeye göre, kız çocuğu Stallone ile cinsel ilişkiye girdikleri sırada odaya koruma De Luca’nın da girdiğini ve ‘Ben de katılabilir miyim?’ diye sorduğunu anlatıyor. Ardından De Luca kızı oral sekse zorluyor. Stallone da kızdan De Luca ile oral seks yapmasını istiyor.

Olayın ardından Stallone’nun kendisini tehdit ettiğini anlatan kız çocuğu, hem aktörün hem de korumasının olayı kimseye anlatmamasını istediklerini ifade ediyor. İfadede, Stallone ve korumasının ‘Eğer konuşursan kafanı kırarız’ dedikleri iddia ediliyor.

Ele geçirilen polis kayıtlarını Daily Mail için inceleyen Las Vegas Emniyet Müdürlüğü’nden emekli polis John Samolovitch, kayıtların orijinal olduğunu teyit etti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments