Evlendikten sonra aldığı kilolarla dikkat çeken Tarkan’ın Harbiye Açık Hava konserleri öncesi ilginç bir ‘diyet’ taktiği uyguladığı ortaya çıktı.

Bilindiği üzere Megastar, 29 Nisan 2016’da hayatının aşkı Pınar Dilek ile evlenmişti. Ancak bu evlilik ünlü şarkıcıya yaramış ve evlendikten sonra aldığı kilolarla dikkatleri çekmişti.

Tarkan'ın kilolu hali
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Tarkan’ın kilolu hali

Göbeğiyle basının eleştiri konusu olan Tarkan, yapılan haberlere daha fazla dayanamadı ve sıkı bir diyete girdi. Diyet yapanlar ve sporcular için özel öğünler hazırlayan bir catering şirketiyle anlaşan Tarkan ile eşine, her gün düzenli olarak diyet yemek geliyor.

Bu arada; Posta gazetesi, ünlü şarkıcıyla ilgili ilginç bir iddia ortaya attı. Öne sürüldüğüne göre; Harbiye Açık Hava konserlerine kadar 10 kilo vermeyi planlayan Tarkan, fotoğrafları çekilmesin diye ancak gece 24’ten sonra Tarabya ile Sarıyer arasında yürüyüş yapabiliyor.

Megastar, son aylarda, Arnavutköy’deki Bodrum Mantı’dan sık sık hamur işi sipariş ederken görüntüleniyordu. Anlaşılan; gazeteciler, bir süre için Tarkan’ı mantıcının önünde göremeyecekler.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments