Bülent Ersoy ve Tarkan hiç küsmemiş.

UçanKuş TV muhabirleri tarafından Ersoy’a Tarkan’la aralarındaki küslük soruldu. 5 yıl önce Tarkan ile Ersoy ‘Bir Ben Bir Allah Biliyor’ şarkıda düet yapmış ama Megastar’ın şarkının klibinde Ersoy’a eşlik etmemesiyle ikili arasında küslük yaşanmıştı.

Ersoy’un yeni albümü için şarkı veren Megastar, bir jest daha yaparak Diva’nın vokalistliğini üstleneceği hatta klibinde oynayacağı haberleriyle ikili tekrar gündeme geldi. Tarkan’la hiçbir zaman dargın olmadığını söyleyerek bu konuya açıklık getiren Ersoy, Megastar’ın kendisine yaptığı büyük jesti mutlulukla paylaştı.

Ersoy, daha önceki projenin klibinde oynamak için söz veren ve sonrasında vazgeçen Tarkan’la gerginlik yaşamış ve tepki göstermişti. O günden beri Megastar’la aralarının açık olduğu iddia edilen Diva, verdiği bir röportajda; ‘Boyu biraz kısa olduğundan çekimler için birtakım istekleri oldu. Zaten ufak tefek bir çocuk, yanında Eyfel Kulesi gibi kalacaktım. İki ay onu bekledim. Önce ‘Ayrı ayrı çektirelim, montajlarız’ dedi. Sonra oynamayacağını söyledi’ sözleriyle Tarkan’a sitem etmişti.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments