Tarkan bir GSM operatörüyle 12 milyon TL’lik anlaşma yaptı.

Yeni pop albümü için uzun süredir Ozan Çolakoğlu ile birlikte çalışan ünlü sanatçı, 16 Haziran’da piyasaya çıkacak albümünün öncesinde bir GSM operatörüyle mega bir anlaşmaya imza attı.

Yeni şarkılarıyla hayranlarını coşturacak olan Megastar’ın bu yazki maratonu 23 Haziran’da Bakü’deki Formula 1 Grand Prix açılış konseriyle devam edecek. Tarkan’ın cebine bu konser için de 500 bin dolar yani yaklaşık 1 milyon 800 bin lira girecek.

Son albümünün satışından da yüklü bir gelir elde edecek olan Megastar, bir GSM operatörüyle yaptığı anlaşmadan bağımsız olarak vereceği birçok konser sayesinde de bu yazın en çok kazanan ismi olacak. Tarkan, bu reklam anlaşmasından alacağı 12 milyon TL’lik ücretle Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi reklam rekortmenlerini sollayacak.

Kariyeri boyunca Türkiye’nin en büyük firmalarıyla reklam anlaşmaları yapan Tarkan, bugüne kadar bu reklamlardan yaklaşık 50 milyon TL kazandı.

Megastar, son olarak bir teknoloji firmasının reklam teklifini ‘2 az, 5 milyon TL isterim’ diyerek reddetmişti.

1750 TL bahşiş bıraktı!
Tarkan, Almanya’da gittiği pizzacıda çalışan garsonlara da bin 750 TL bahşiş bıraktı.

Sadece müzikteki başarısı değil kişiliğiyle de milyonların gönlünde taht kuran Tarkan, bonkörlüğünü yine konuşturdu. Çocuklar, eğitim, çevre ve hayvanlarla ilgili faaliyet gösteren sayısız derneğe yüklü miktarda yardım yapan ve bu bağışların gizli kalmasına özen gösteren Megastar, 27 Nisan günü doğup büyüdüğü Almanya’daydı.Siegburg kentindeki Tuscolo isimli pizzacıya giden Tarkan’a, eşi Pınar Tevetoğlu da eşlik etti.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Çalışanların büyük ilgi gösterdiği sevilen sanatçıya iki pizza, 1 salata ve içecekler dahil 50 euro (195 TL) hesap geldi. Megastar, kendisine hizmet eden Türk garsonların ilgisini karşılıksız bırakmadı ve onlara güzel bir jest yaptı. Tarkan, Almanya’ya gittiğinde sık sık uğradığı ve çok sevdiği iki Türk garson için 450 euro bahşiş bıraktı. İki garsona toplamda, o günkü kurla yaklaşık bin 750 bahşiş veren Megastar, onlarla fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments