Tarkan yeni albümünün önümüzdeki ay çıkacağını duyurdu.

Yeni pop albümü için gün sayan Tarkan, oldukça heyecanlı… Önceki akşam Ozan Çolakoğlu’nun Ulus’taki stüdyosundan çıkarken objektiflere yansıyan ünlü sanatçı, bu heyecanını gazetecilerle paylaştı. Çok heyecanlı olduğu her halinden belli olan Megastar, yeni pop albümünün çıkış tarihiyle ilgili soruya ‘Önümüzdeki ay çıkacak ama tam tarihi bilemiyorum. Yapım şirketi belirleyecek’ şeklinde yanıt verdi.

Tarkan, ‘Albümde tüm aranjeler Ozan Çolakoğlu’na mı ait?’ şeklindeki soruya ise şu cevabı verdi:

‘Geçmişte de hep Ozan ile çalıştık. Müziğe bakış açımız uyuyor çünkü… Bu albümde de onunlayız ama isterseniz, şimdilik detayları vermeyeyim.’

Tarkan, Çolakoğlu’nun eşi Gülşen’den şarkı alıp almadığı sorusu karşısında ise gülümsemekle yetindi.

Megastar, Gülşen’le Ozan Çolakoğlu’nun oğulları Azur Benan’la verdiği pozu sorulunca da ‘Anladım, siz ‘Bebek ne zaman?’ diye soracaksınız’ deyip kahkahayı patlattı ve arabasına binip uzaklaştı.

2016 yazında çıkacağı öne sürülmüştü
14 Nisan 2016 günü nişanlısı Gülşen’in Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserini izlemeye gelen Ozan Çolakoğlu, gazetecilerle minik bir sohbet etti. Yeni pop albümü için Tarkan ile çalışan ünlü aranjör, Megastar’ın merakla beklenen çalışması için şunları söyledi:

‘Tarkan’ın albümüne sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Çıkacağı tarih belli değil. Ne zaman içimize sinerse, o zaman çıkacak. Ama bu yıla yetiştirmeye çalışıyoruz. Biliyorsunuz, Tarkan’ın Türk Sanat Müziği albümü (Ahde Vefa) yeni çıktı. O da çok iyi gidiyor. Biraz da onu bekliyoruz.’

Uçankuş TV’nin haberine göre Çolakoğlu, Megastar’ın albümünde düet gibi sürprizler olup olmadığı yönündeki sorulara ise ‘Çok güzel bir albüm olacak. Henüz bu tür bir sürpriz yok ama olabilir. Daha fazla detay vermeyeyim’ şeklinde karşılık verdi.

Gazetecilerin ısrarlı sorularına direnemeyen ünlü aranjör en sonunda baklayı ağzından çıkardı ve ‘Albüm, Temmuz – Ağustos (2016) gibi yayınlanabilir’ dedi.

Bu içeriğe yorum yapın.