2010’da ‘Adımı Kalbine Yaz’ ile dinleyicisinin büyük beğenisini alan Tarkan’ın, uzun bir süredir üzerinde çalıştığı onuncu albümü ’10’ müzikseverlerle 15 Haziran’da buluşuyor.

Megastar’ın, büyük bir heyecanla hazırladığı, her renkten 14 pop şarkısının yer aldığı yeni albümü ’10’da, kendi söz ve bestelerinin yanı sıra Sezen Aksu, Aysel Gürel, Nazan Öncel, Günay Çoban, Gülşah Tütüncü, Ümit Sayın, Murat Matthew Erdem – Ayça Z. Aydın (Miya) ve Serdar İzzet Özdoğan imzalı şarkılar da bulunuyor.

Tüm müzik marketlerle birlikte dijital platformlarda ilk olarak yalnızca fizy ve iTunes üzerinden indirilebilecek olan albüm, sonraki hafta yalnızca fizy ve Apple Müzik üzerinden çevrimiçi de dinlenebilecek.

Tarkan’ın DMC etiketiyle yayınlanacak olan yeni pop albümü bir sonraki hafta tüm dijital müzik platformlarında çevrimiçi dinlemeye açık olacak.

2016 yazında çıkacağı öne sürülmüştü
14 Nisan 2016 günü nişanlısı Gülşen’in Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserini izlemeye gelen Ozan Çolakoğlu, gazetecilerle minik bir sohbet etti. Yeni pop albümü için Tarkan ile çalışan ünlü aranjör, Megastar’ın merakla beklenen çalışması için şunları söyledi:

‘Tarkan’ın albümüne sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Çıkacağı tarih belli değil. Ne zaman içimize sinerse, o zaman çıkacak. Ama bu yıla yetiştirmeye çalışıyoruz. Biliyorsunuz, Tarkan’ın Türk Sanat Müziği albümü (Ahde Vefa) yeni çıktı. O da çok iyi gidiyor. Biraz da onu bekliyoruz.’

Uçankuş TV’nin haberine göre Çolakoğlu, Megastar’ın albümünde düet gibi sürprizler olup olmadığı yönündeki sorulara ise ‘Çok güzel bir albüm olacak. Henüz bu tür bir sürpriz yok ama olabilir. Daha fazla detay vermeyeyim’ şeklinde karşılık verdi.

Gazetecilerin ısrarlı sorularına direnemeyen ünlü aranjör en sonunda baklayı ağzından çıkardı ve ‘Albüm, Temmuz – Ağustos (2016) gibi yayınlanabilir’ dedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments