Murat Dalkılıç’ın dansçısı Ömer Yeşilbaş ile cinsel içerikli yazışmalar yaptığı söylenen Tasha ilk kez konuştu ve mesajların doğru olduğunu söyledi.

Geride bıraktığımız haftalarda Sözcü’nün ortaya çıkardığı yazışmalarda, Murat Dalkılıç’ın baş dansçısı Ömer Yeşilbaş’ın adı geçti. Söz konusu isim Rusya’da şarkıcılık yapan Tasha ile cinsel içerikli mesajlaşmalarda bulunmuş, bu yazışmaların ortaya çıkmasının ardından Ömer Yeşilbaş hesabın sahte olduğunu iddia etmiş, Murat Dalkılıç da baş dansçısıyla olan iş ilişkisinin bittiğini açıklamıştı.

 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Yaşanan olayların sonrasında söz konusu yazışmaların taraflarından olan ve 1,5 yıldır Murat Dalkılıç’ın dasçısıyla yazıştığını söyleyen Tasha ilk kez kameraların karşısına geçti ve muhabirlerin sorularını yanıtladı.

İşte o röportajdan öne çıkanlar…

Tasha: Yaşananlar karşısında şok oldum. Ömer’le tanışalı bir buçuk sene oldu ancak bu kötü mesajlaşma yeni oldu. Önce her şey çok iyi gitti çok iyi konuştuk…

Muhabir: Ömer Bey hesabın sahte olduğunu söyledi

Tasha
 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Tasha

Tasha: Hayır, her şey doğrudur. Onun telefonunu aldım ve biz uzun süre konuştuk. Şimdi kalkmış hesabın sahte olduğunu söylüyor.

Muhabir: Murat Dalkılıç’la tanışıyor musun?

Tasha: Gördüm, ancak bizzat tanışma fırsatım olmadı.

Muhabir: Çıkan haberler sonrasında kendisi ya da Murat Bey’in menajeri sizi aradı mı?

Tasha: O taraftan arayan sonra olmadı ancak Türkiye’den çok sayıda insandan haklı olduğuma dair destek mesajları aldım.

Tasha, bu açıklamalarının ardından Ömer Yeşilbaş ile yaptığı yazışmaları muhabirlere gösterdi. Ve haklı olduğunu iddia etti.

Murat Dalkılıç cezayı kesti
Murat Dalkılıç, Rus şarkıcı Tasha’ya kendisinin adını kullanarak ahlâksız mesajlar yazan baş dansçısı Ömer Yeşilbaş’ın işine son verdi.

Ömer Yeşilbaş
 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Ömer Yeşilbaş

Murat Dalkılıç’ın sahne koreografilerini hazırlayan ve aynı zamanda baş dansçısı olan Ömer Yeşilbaş’ın, Rus şarkıcı Tasha’ya ‘Yanında seksi kıyafetler getir. Murat evli falan ama biraz sapıktır. Seks yapmanız gerekiyor. Türkiye’de bu iş başka türlü olmaz. Yapacaksan pop starla yap’ şeklinde attığı mesajlar ortaya çıktı. Bu durumun basına yansımasından sonra Murat Dalkılıç, bir açıklamayla dansçısının işine son verdiğini açıkladı:

‘Sevgili Basın Mensubu Dostlarım;

Bugün gazetelerde sizlerle birlikte aynı anda öğrenmiş olduğum 3. şahısların arasında geçen tuhaf, anlamsız ve bir o kadar da çirkin yazışmalara adımın karıştırılmaması ve tamamen benim dışımdaki bu konunun benim manevi değerlerime, kişiliğime, aileme zarar verecek boyutlara taşınmaması bakımından hassasiyetinizi rica ediyorum. Ben yaptığım işlerle anılmak isteyen ve beni dinleyen, izleyen milyonların bana verdiği desteği, güveni ve sevgiyi hak etmek için durmadan çalışan biriyim. Hiç kimsenin beni bu tür polemiklerin içine çekmesine izin vermeyeceğim ve aynı özeni sizlerden de bekliyorum. Kimin kime ne yazdığı, yazılanların hangisinin değiştirildiği ya da konunun diğer herhangi bir yanıyla ilgilenmiyorum ancak beni bu tür bir açıklama yapmak zorunda bırakan Ömer Yeşilbaş bugün itibarıyla benim ekibimde yer alan bir dansçı değildir.

Saygılarımla,

Murat Dalkılıç’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments