Taylor Swift’in, İngiliz aktör Joe Alwyn ile gizli bir birliktelik yaşadığı iddia edildi.

İngiliz Sun gazetesine göre; 27 yaşındaki ABD’li şarkıcı, 26 yaşındaki Hollywood oyuncusuyla aylardır aşk yaşıyor. İlişkisinin bilinmesini istemeyen Swift’in, Londra’da zaman geçirdiği sevgilisi ile birlikteyken tanınmamak için peruk taktığı öne sürüldü. Bazı kaynaklara göre Swift, Joe Alwyn ile görüşmek için Kuzey Londra’da bulunan evine özel jetiyle gidiyor ve korumaları şarkıcıyı gizlemek için çabalıyor. Swift’in, dışarı çıktığında; şapka, fular gibi aksesuarlarla da gizlendiği, iddialar arasında…

Bu arada; İngiliz basını, Swift ile Alwyn ilişkisini kazançlar ve başarılar açısından değerlendirdi. Buna göre; Swift, 19 milyon sterlinlik (85 milyon lira) Beverly Hills malikanesinde otururken, Alwyn anne ve babasının evinde kalıyor. Swift’in 84 milyonluk Twitter takipçisine karşılık Alwyn’in 3273 takipçisi var. Swift, dünyanın en büyük pop starlarından biri olarak ünlenirken; Alwyn’in ününün Swift ile birliktelikten kaynaklandığı ileri sürülüyor. Swift’in ‘Valentine’s Day’, ‘The Lorax’, ‘The Giver’ filmlerine karşılık Alwyn’in ‘Billy Lynn’s Long Halftime Walk’ ve ‘The Sense of An Ending’ filmleri bulunuyor.

Swift’in adı, en son İngiliz oyuncu Tom Hiddleston ile üç aylık ilişkisini bitirdikten sonra kimseyle anılmamıştı. Ünlü şarkıcı, Hiddleston’dan önce, İskoç DJ Calvin Harris ile olan 15 aylık birlikteliğini bitirmişti.

Pop dünyasının en gözde çapkınlarından olan Swift, 2000’li yılların ortalarından bu yana müzik çalışmalarının yanı sıra hayatına giren isimlerle de gündeme geldi. Swift; John Meyer, Toby Hemingway, Jake Gylanhaal, Zac Efron, Garet Hedlund, Eddie Redmayne, Harry Styles, Bradley Cooper gibi ünlülerle birlikte oldu.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments