Tom Cruise 80 yaşındaki annesini kaybetti.

Ünlü aktörün annesi Mary Lee South, geçtiğimiz Pazartesi günü uzun zamandır devam eden hastalığına karşı sürdürdüğü yaşam savaşını kaybetti ve uyku esnasında hayata gözlerini yumdu. Haberi PEOPLE dergisi verdi.
Annesine çok bağlı olan ünlü oyuncu Cruise, bu vefatın ardından büyük bir üzüntü yaşadı. Buna rağmen aktör, aynı üzüntüyü paylaşan üç kız kardeşine destek olmak amacıyla, Florida’daki yerel bir Scientology Kilisesinde düzenlenen özel anma törenine katıldı.

Aktöre yakın olan kaynaklar, Tom Cruise ile annesi arasında kuvvetli bir ilişki olduğunu ve birbirlerini her daim çok sevdiklerini söylediler. Bir aile dostu, ‘Tom, Mary ile son derece yakındı. Onları tanıdığım sürece; Tom için annesi, büyük bir öneme sahipti’ dedi.

Geçen yıl Mary, Los Angeles’tan Florida’nın Clearwater kentine, Scientology genel merkezinin yakınlarında bir yere taşınmıştı. Bu taşınmanın amacının ise, Tom’a yakın yapabilmek olduğu duyurulmuştu.

Cruise’un annesi Louisville, Kentucky kökenli… Gerçek adı Mary Lee Pfeiffer olarak biliniyor. Ünlü aktörün babası Thomas Cruise Mapother III ise, elektrik mühendisiydi. Geçirdikleri sarsıntılı evlilikleri sırasında Cruise’un annesi, özel eğitim öğretmeni olarak çalışmıştı.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments