Tom Cruise’un hayatındaki 33 sayısının etkisi şaşırtıyor!

İngiliz The Sun gazetesinde çıkan habere göre, 33 sayısının Cruise’un evlilik hayatında kötü bir etkisi var. Çünkü ünlü aktörün her üç evliliği de eski eşleri 33 yaşına geldiğinde sona erdi.

Tom Cruise, ilk evliliğini 1987 yılında Mimi Rogers ile yaptı. O sırada Rogers 31 yaşındaydı. Evlilik iki yıl sürdü. Yani boşandıklarında Rogers, 33 yaşına gelmişti. Cruise’un hayatında 33 sayısının olumsuz etkisi işte böyle başladı.

Cruise ikinci kez evlendiğinde, takvimler 1990 yılını gösteriyordu. Nicole Kidman ile film setinde başlayan aşkları evliliğe uzandı. Çift, başlarda çok mutluydu. Hatta birlikte bir çocuk sahili olmayınca Connor ve Isabella adında biri kız, diğeri erkek iki çocuk evlat edindiler. Ancak sonra mutlulukları bozuldu. Çiftin 10’uncu evlilik yıldönümleri kutlamasından kısa bir süre sonra Cruise, boşanmaya karar verdiklerini duyurdu. O kötü tesadüf bir kez daha gerçekleşti: Nicole Kidman o sırada 33 yaşındaydı.

Cruise üçüncü evliliğini Katie Holmes ile yaptı. 2006 yılında evlenen çiftin Suri adında bir kızları vardı. Bu evlilik de başlarda iyi gidiyordu, hatta ikili, Hollywood’un örnek çifti olarak gösteriliyordu. Ancak 2012 yılında bomba gibi bir haber geldi: Cruise ve Holmes boşanıyordu. İşin ilginci Holmes da o sırada 33 yaşındaydı.

Bu arada bir başka ilginç detay da Tom Cruise’un ileri gelenlerinden biri olduğu ve hatta hayat tarzını da biçimlendiren Scientology tarikatının kurulduğu yer Phoenix, Arizona’nın da 33’üncü paralel üzerinde uzanıyor olması.

Scientology tarikatı ise, Cruise’un her üç evliliğinin de eşleri 33 yaşına geldiğinde bitmesini ‘tesadüf’ olarak nitelendirdi.

Mistik numerolojiye göre 33 sayısı, ‘üstad öğretmen olmanın işareti’ olarak nitelendiriliyor.