Kim Kardashian’ın cinsiyet değiştirerek kadın olan üvey babası Caitlyn Jenner, hayatının sırlarını anlaran kitap çıkarıyor.

Kendall ve Kylie Jenner’ın öz, Kim Kardashian’ın üvey babası Caitlyn Jenner, kitap çıkarıyor. 67 yaşındaki reality şov yıldızı dün, ‘The Secrets of My Life’ (Hayatımın Sırları) adlı kitabının kapağını tanıttı.

Jenner, kitabı, 2015 yılında Vanity Fair için kendisiyle röportaj yapan Buzz Bissinger ile birlikte yazdı.

Tanıtım videosunda ‘Omurganızı ve ruhunuzu inkar ettiğinizi düşünün. Sonra Amerika’nın erkek sporcusu kimliğinizle en imkansız beklentileri de buna ekleyin’ ifadesini kullandı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Kris Jenner’dan sert eleştiri
Kris Jenner, Caitlyn Jenner’in kitabını ‘tamamen uydurma’ olarak nitelendirdi.

Cinsiyet değiştirerek kadın olmadan önce, Bruce Jenner adıyla Kris’le evlilik yaşayan Caitlyn’ın, ‘The Secrets of My Life’ adlı kitabı yakında çıkacak. O kitapta, ikilinin ilişkisiyle ilgili detaylar da var. Kris’e göreyse, kitapta anlatılanlar yanlış…

61 yaşındaki reality şov yıldızı; kitabın bir nüshasını okuduktan sonra, ‘Keeping Up with the Kardashians’ şovunun 23 Nisan günü yayınlanacak bölümünde değerlendirmelerde bulundu:

‘Kitabı okudum. Hakkımda yazdığı tek iyi şey, bir keresinde bir partide sosyalleşmiş olmam.’

‘Yazılanlar anlamsız. Söylediği her şey uydurma. Neden her şeyi, benim nasıl bir adi olduğuma bağlamak zorundaydı ki?’

Kitapta; Kris’in, daha cinsel ilişki kurmadan önce Caitlyn’in cinsel kimliğiyle mücadelesini bildiği ama anlamak istemediği anlatılıyor.

Kris’in, bu iddiaya yanıtıysa şöyle:

‘Merak ediyordum ve neler olduğunu sordum. O ise, ‘Asla anlayamazsın’ dedi. Kitaptaysa, özel durumunu önceden bildiğimi iddia ediyor. Tam bir saçmalık…’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments