Tuba Büyüküstün, rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile tartıştığı iddialarını yalanladı.

Anneler Günü’nü Nişantaşı’ndaki bir etkinlikte geçiren Tuba Büyüküstün, ‘Cesur ve Güzel’de aynı seti paylaştığı Kıvanç Tatlıtuğ ile gerginlik yaşadığı iddialarına yanıt verdi. Hürriyet’in haberine göre, iddiaları yalanlayan güzel yıldız, ‘Kıvanç’la aramızda kriz yok. Biz gayet iyiyiz ve mutluyuz. Arkadaş olarak ilişkimiz güzel. Kıvanç benim için çok değerli’ dedi.

İddialara göre; Star TV’de yayınlanan ‘Cesur ve Güzel’ dizisinin setine geç kalan Tatlıtuğ’a kızan Büyüküstün, seti terk etmişti. Çok öfkelenen güzel oyuncu; setten ayrılırken, ekip arkadaşlarına, Kıvanç için ‘Gelince haber verirsiniz’ demişti. Hatta, yakışıklı oyuncu Tatlıtuğ’un sete 3 saat geç gelmesi ve Büyüküstün’le yaşadığı gerginlik, dizinin erken final yapabileceği yorumlarına neden olmuştu. Geçen hafta Etiler’de gazetecilerle karşılaşan aktör ise, bu iddiaları yalanlamıştı. Bir yalanlama da, güzel oyuncu Büyüküstün’den gelmiş oldu.

Arap dünyasında gözdeler
Arap dünyasında yapılan bir ankette en iyi Türk oyuncular Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ seçildi.

Nisan başında, Merkezi Suudi Arabistan’da bulunan bir araştırma, yayıncılık ve pazarlama şirketi, Arap dünyasında çeşitli alanlarda 2016’nın en iyileri konusunda anket düzenledi. En iyi Arapça şarkıcıdan, en iyi Arap kadın ve erkek oyuncular, en iyi video klipe kadar çeşitli alanlarda düzenlenen ankette ‘En İyi Türk Kadın Oyuncu’ dalında Tuba Büyüküstün, ‘En İyi Türk Erkek Oyuncu’ dalında ise Kıvanç Tatlıtuğ, birinci seçildi. Ankette, en iyi Arap kanalı ise MBC seçildi.

Daha önce de Arap dünyasındaki pek çok ankette, en sevilen Türk oyuncu olarak seçilen Büyüküstün, Hindistan’da da popüler… Şubat ayında, Berlin’de 67’ncisi düzenlenen Berlinale International Film Festivali ve Europa Film Market’te, Hint yapımcıların güzel oyuncunun rol aldığı filmlere büyük ilgi duyduğu ortaya çıkmıştı. Hint televizyoncular, güzel oyuncunun eski eşi Onur Saylak ile birlikte kamera karşısına geçtiği ‘Rüzgârın Hatıraları’ adlı sinema filmini satın almıştı.

Yazz Film adına festivale katılan Hakan ve Nur Türkşen çifti, Bollywood yapımcılarının Tuba Büyüküstün’ün peşinde olduklarını söylemişlerdi:

‘Festivalin son günü Türkiye standımıza, Bollywood’tan yapımcılar geldi. Tuba Büyüküstün filmimiz olup olmadığını sordular. Biz de eşi Onur Saylak’la birlikte oynadığı ‘Rüzgârın Hatıraları’ filminin olduğunu söyledik. Çok sevindiler ve bu filmle birlikte 20 Türk filmini satın aldılar.’

Dizideki hata şaşırttı
Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Cesur ve Güzel’ dizisindeki devamlılık hatası, dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Star TV’de yayınlanan, Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde oynadığı ‘Cesur ve Güzel’ dizisinin Ocak ortalarınd yayınlanan bölümündeki devamlılık hatası izleyenleri şoke etti. Peki, neydi o hata?

Dizide Tamer Levent tarafından canlandırılan Tahsin Korludağ karakteri, Kıvanç Tatlıtuğ’un hayat verdiği Cesur’u ortadan kaldırmak için genç adamın arabasının frenlerini bozuyor. Frenleri bozulan araç kaza yaparak takla atıyor. Fakat Tatlıtuğ’un kontrolündeki araçla, kaza yapan aracın farklı olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Kaza sahnesinde kullanılan iki farklı araç yüzünden ortaya çıkan devamlılık hatası, sosyal medyada da büyük tepki topladı. Özellikle Tatlıtuğ hayranları, yapımcı firma Ay Yapım’ın bu acemice montajı nedeniyle ünlü aktörün imajını zedelediğini iddia ettiler.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments