megastar-şarkı-söylüyor-864 × 486
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
Tuğba Ekinci yıllar sonra yeniden Tarkan’a sardı!

Güzel şarkıcı, Armağan Çağlayan’ın programında bomba açıklamalar yaptı. Teve2 kanalında yayınlanan ‘Hepsi Bugün Oldu’ programına katılan Ekinci, ‘Size göre star kim?’ sorusuna Ajda Pekkan yanıtını verdi. Star olarak Tarkan’ı çok beğendiğini söyleyen Ekinci, karşılaştırma yaptı ve ‘Tarkan ve diğer sevdiğim starlar, bir Ajda Pekkan gibi değil. Tarkan 50’sinden sonra popo mu sallayacak?’ dedi.

Ekinci, sabahları Star TV ekranında magazin programı yapan iki sunucu, Seren Serengil ve Deniz Akkaya’yı ise hem eleştirdi hem övdü. Serengil ve Akkaya için güzel insanlar diyen Ekinci, eleştirisini yapmaktan da geri durmadı:

‘İkisi de magazin figürüydü. Şimdi magazin programı sunuyorlar. Ben yapamam.’

2011 yılında düzenlenen 38. Altın Kelebek Ödülleri töreninde, Ekinci ve Tarkan arasında büyük bir gerilim yaşanmıştı. ‘Yılın En İyi Erkek Solisti’ ve ‘Yılın En İyi Şarkısı’ ödüllerini almak için sahneye gelen Tarkan ‘Sevdanın Son Vuruşu’ isimli şarkıyı söyledikten sonra; bir anda sahneye çıkan Ekinci, eline mikrofonu aldı ve herkesi şoke eden bir konuşma yaptı. Ekinci, Tarkan’a; ‘Hülya Avşar’ın yerine bu soruyu soruyorum. Neden okul yaptırmadın?’ diye sordu. Tarkan da ‘Yapılanları anlatmanın anlamı yok. Yoksa insan daha da küçülür. Benim neler yaptıklarımı bilen biliyor. Bu bir ödül töreni’ diyerek ödülü almadan sahneyi terk etti.

Anlaşılan Ekinci, o dönemlerdeki Tarkan antipatisine ve dolaylı olarak Megastar’ı küçümsemeye halen devam ediyor!

İşte Tarkan’ın kaçıp gittiği o anlar…


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments