Turabi Çamkıran beyazperdeye adım atıyor.

Survivor yarışmasının şampiyonu Turabi, yarışmadan sonra oyunculuk sektörüne adım atmıştı. Başarılı yarışmacı, ATV ekranlarında yayınlanan ‘Kertenkele’ adlı dizide ilk rolünü oynamıştı. Şimdilerde ise sinema sektörüyle ilgilenen ünlü yarışmacı, en büyük hedefinin aksiyon filmlerinde rol almak olduğunu söyledi.

Magazin 8 Extra’nın haberine göre Turabi, Şafak Sezer’in ‘Kolpaçino’ serisinin dördüncü filmi ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kendisine oldukça güvenen Turabi, ‘Aşk adamı olacak çok oyuncu abilerimiz var. Onlar o işi çok iyi gideriyorlar’ diyerek televizyon dizilerindeki birçok başrol oyuncuya gönderme yaptı. Aksiyon filmlerinde rol almak istediğini ısrarla belirten Turabi, muhabirin ‘Türk sinemasında aksiyonda bir açık görüyorsunuz galiba’ demesi üzerine şunu söyledi:

‘Cüneyt Arkın abiden sonra görmedim…’

Para ve şöhret için Survivor’a gitmiş!
1 Nisan gecesi Kanal D’de yayınlanan ‘Beyaz Show’a; Suzan Kardeş, Saba Tümer, Turabi Çamkıran, Furkan Palalı, Kolpa ve Ece Seçkin katıldı. Programda Suzan Kardeş; poptan arabeske, türküden sanat müziğine kadar dillere dolanmış şarkıları seslendirdi. Saba Tümer’in kahkahalarıyla ilgili videolar ve espriler de programı renklendirdi.

Beyazıt Öztürk’ün programına damga vuran isimse, TV8’de yayınlanan ‘Survivor’ yarışmasıyla tanıdığımız Turabi oldu. Turabi’nin yarışmadaki sevinçlerinin video oyunlarıyla skeç haline getirilmiş versiyonu izleyenlere sunuldu ve büyük beğeni topladı.

Beyaz, bir dönem yarışmadan kazandığı parayı Acun Ilıcalı’dan alamadığını açıklayan ama sonrasında çark edip kuruşu kuruşuna ödendiğini söyleyen Turabi’ye ‘Eee, para durumları nasıl? İyi kazanıyor musun?’ şeklinde alaycı bir soru sordu. Turabi ise şu yanıtı verdi:

‘Survivor’dan kazandığım parayı hiçbir yerde kazanmadım. Buradan Acun abiye teşekkür ederim. Zaten yarışmacıların o adalara macera için gittiğini sananlar yanılıyor. Bütün herkes sadece ve sadece para ve şöhret için Survivor’a katılıyor.’

Bu açıklamalar üzerine, Beyaz da Acun’a şaka yollu bir mesaj gönderdi ve kendisinin de ‘Survivor’a katılmak istediğini söyledi.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments