Astrolojiye göre, 16 Nisan’daki başkanlık referandumundan ‘Hayır’ çıkacak.

ABD’nin yeni başkanı Donald Trump’ın iyi bir başlangıç yapacağını ve 2017 sonunda çuvallamaya başlayacağını tahmin eden Priscilla Lam isimli ünlü falcının kehanette bulunduğu isimler arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da bulunuyor. Kehanete göre, 16 Nisan referandumunu ‘Hayır’cılar kazanacak.

Priscilla Lam

Priscilla Lam

CNN International’ın haberine göre; 20 yıldan bu yana yüz ve avuç okuyan ve Çin Zodyağı’na bakan ünlü falcının Türkiye’ye ilişkin tahmini oldukça çarpıcı… Lam, at yılında dünyaya gelen Erdoğan’ın doğum günündeki astrolojik elementin su olduğunu söyledi ve baharın bu grup için hiç de iyi çıkmayacağını ifade etti. Zira baharda çiçekler açar ve bütün suyu alır.

Hong Konglu Lam’a göre; Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı makamının gücünü artırmayı hedefleyen 16 Nisan referandumunu kaybedecek. İddiaya göre; Erdoğan’ın gözleri, insanlardan çok fazla destek görmediğini açık ediyor. Ağzının etrafındaki çizgiler ise hükümettekilerin güvenilmez olduğunu gösteriyor. Erdoğan için iyi bir yıl olmayacak.

Dünya liderlerinin de falına baktı
Lam, dünya liderleri için de tahminler de bulundu. Ünlü astrolog ve falcı, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı Donald Trump, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Çin Devlet Başkanı Xi Jinping için bakın ne öngörülerde bulundu:

Vladimir Putin:
‘Ejderha güçlüdür ve her yere gidebilir. Suda yüzebilir, havada uçabilir. Coşkuyla doludur. Bu da Putin’in doğduğu gündeki astrolojik güneş işaretiyle birleşince, onu iyi düşünen güçlü bir lider haline getiriyor. Putin için iyi bir yıl olacak. 2017’nin ikinci bölümündeki metal elementi ise hem Putin için hem de Rusya için para anlamına geliyor. Rusya ekonomisi büyüyecek.’

Donald Trump:
‘Ateş köpeğinin karakteristiği aşırı güvendir ve meseleleri enikonu düşünmeden hızla hareket etme eğilimindedir. Başkan Trump’ın doğduğu günün astrolojik işareti ise toprak. Yılın ikinci yarısındaki metal elementi, dünyayı istikrarsızlaştırıyor. Hava ısındığında Trump için iyi olacak. Bu dönem ABD Başkanlığı’ndaki balayına karşılık geliyor. Fakat sonbahar ve kış geldiğinde zorluklarla karşılaşacak. Protestolar patlak verecek.’

Angela Merkel:
‘Merkel tüm eleştirileri alt ederek, seçimlerde başarılı olacak. Doğum günündeki tahta unsuru, onu yufka yürekli yapan şey! Bu onun göçmen politikalarındaki yaklaşımını açıklıyor.

Şi Jinping:
Çin Devlet Başkanı Şi Jinping’in astrolojik işareti ateş. Yılan yılında doğan Jinping için horoz yılı çifte şansa karşılık geliyor. Çin, Jinping liderliğinde daha fala para kazanacak.’