Eski bir erotik film yıldızı, Drake’ten hamile olduğunu iddia etti.

Sophie Brussaux, 24 Ocak günü Amsterdam’daki bir Japon restoranında ünlü şarkıcıyla yemek yerken görülmüştü. Sophie, o yemekten birkaç ay sonra Drake’ten hamile olduğunu öne sürerek New York’un en gözde avukatlarından birisini tuttu. Eski porno oyuncusu, babalık ve çocuk parası iddiasıyla dava açtı.

Sophie Brussaux ve Drake Amsterdam'da böyle görüntülendi.

Sophie Brussaux ve Drake Amsterdam’da böyle görüntülendi.

Drake’in temsilcisi, Sophie’nin doğru söylediğine inanmadığını ama iddianın doğru çıkması halinde, gerekenin yapılacağını ifade etti. Temsilci, TMZ adlı siteye şunları söyledi:

‘Bu kadının geçmişi hayli karanlık… Geçmişte pek çok ilişkisi olduğunu kendi ağzıyla söyleyen birisi… ABD’ye seyahat etme konusunda problemler yaşadığını biliyoruz. Sophie, Drake’ten hamile olduğunu iddia eden pek çok kadından sadece bir tanesi…’

‘Eğer çocuk gerçekten Drake’tense, – ki, buna inanmıyor – çocuk için gereken neyse yapacak.’

Sophie Brussaux

Sophie Brussaux

Bir kız çocuğu bekleyen Sophie; mahkemeye sunduğu evraklarda, Drake’in sms atarak kendisine kürtaj yaptırması gerektiğini söylediğini de iddia etti. Temsilci ise, bu mesajları görmediğini, bu yüzden gerçekliği konusunda bir şey söyleyemeyeceğini ifade etti.

Drake striptiz kulübü açmaya hazırlanıyor
Ünlü rapçi, Teksas eyaletinin Houston kentinde ‘The Ballet’ adını verdiği klas bir striptiz kulübü açacağını duyurdu. 5 Eylül 2016 akşamı Houston’daki Toyota Center’de gezici bir mağazanın açılışına katılan Drake; orada bulunan topluluğa, kulüpte yeni ve klas bir dans deneyimi yaşatacağını açıkladı.

Ünlü rap yıldızı, konuyu Instagram hesabına da taşıdı ve 2017 içinde açılacak olan kulüpte, kadınların direk dansı yapmasını hedeflediğini söyledi. Drake, şirketin logosu izlenimi bırakan görselin yanına şu notu düştü:

‘Bu akşam, Houston için farklılığın nasıl yaratılacağının ortaya konduğu bir milat… Kendine iyi davran ve sakın kendini aldatma. Kadınların direklerde ve sahnede olması unutulmaz bir deneyim. The Ballet’i Houston’a bugün duyuruyorum. Büyük açılış 2017 başlarında.’