İngiliz pop yıldızı Rita Ora, muhasebecisi tarafından milyonlarca lira dolandırıldı!

Muhasebecisi tarafından dolandırılarak 2.3 milyon sterlin, yani yaklaşık 9 milyon 982 bin liralık bir servet kaybeden Ora’nın morali şu sıralar oldukça bozuk…

İddiaya göre; ünlü sanatçının muhasebecisi son dönemlerde lüks otomobiller satın almaya başladı. Yakın çevresine, parayı online kumar oynayarak kazandığını söyleyen muhasebecinin harcamaları; sonunda polisin de dikkatini çekti. Mütevazı bir kazancı olan muhasebecinin 9 aydır yaptığı harcamalar, polis tarafından takip edilmeye başlandı. Titiz bir takip sürecinin ardından, muhasebecinin müşterilerinden gizlice para çaldığı ortaya çıktı. Birçok kişiyi ve şirketi dolandırdığı düşünülen şüphelinin kurbanları arasında, ünlü şarkıcı Rita Ora da var.

26 yaşındaki Ora, 2012 yılında ilk albümü ‘Ora’yı yayınlamıştı. Önce İngiltere’de, sonra da dünya çapında üne kavuşan Ora, bir anda dünyanın en çok kazanan şarkıcıları arasına girmişti. Oyunculuk da yapan Ora’nın, muhasebecisinin kendisinden çaldığı 2.3 milyon sterlinin yerini doldurması zor olmayacak gibi görünüyor.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments