Victoria Beckham kendi projesi olan bir komedi dizisinde rol alacak.

Ünlü moda ikonu, ‘In The Chair with Victoria Beckham’ adlı YouTube şovu için bir senaristle el sıkıştı. Ve Çarşamba gününden itibaren de çekimlere başladı.

Söz konusu internet dizisinde, ünlü yıldızla birlikte iki arkadaşı daha rol alacak: Makyaj uzmanı Wendy Rowe ve kuaför Ken Paves… Senaryoya göre, bu iki isim sürekli olarak Victoria Beckham’ın fikirlerine muhalefet ederek bir zıtlık ve beyin fırtınası ortamı yaratacak.

Sun gazetesine göre; her bölümde ayrı bir konu işlenecek. Örneğin; bir bölümde Victoria – David Beckham çiftinin düğünü ti’ye alınacak. Bir diğer bölümdeyse, Oscar törenlerindeki kıyafetler, sunucular ve sanatçılar mercek altına alınacak.

Bu arada; 44 yaşındaki moda devi ve eski şarkıcı Victoria Beckham’ın güzellik sırrı ortaya çıktı. İlerlemiş yaşına rağmen gençlik yıllarından bile güzel görünen ünlü yıldızın, kendi kanından üretilmiş bir anti-aging yüz kremi kullandığı ortaya çıktı.

Konuya dair Instagram hesabından banyoda bir fotoğrafını paylaşan ve yanında da açıklama yapan Victoria Beckham, bir süre önce Dr. Barbara Sturm’un Almanya’nın Düsseldorf kentindeki kliniğini ziyaret ettiğini söyledi. Orada, insanların kendi kanından üretilen bir anti-aging kreminin yaşlanmayı büyük oranda önlediği bilgisini aldığını vurgulayan ünlü yıldız, 1200 pound karşılığında verdiği kandan üretilen söz konusu ürünü kullanmaya başladığını ve sonuçlarından memnun olduğunu ifade etti.