Yılmaz Morgül, marjinalliği ile sosyal medyaya damgasını vurdu.

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Rising Star’ adlı yarışma programının jüri üyesi olan Morgül, geçtiğimiz haftalarda programa sıradışı arı desenli gözlük ve sarı kıyafetiyle çıkmıştı. Morgül, bu kostümüyle sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına girmişti. Programın önceki akşam yayınlanan bölümünde Morgül, bu kez de kelebek oldu.

Her program farklı bir imajla izleyici karşısına çıkan Morgül, bu hafta da izleyicilere kelebek aksesuarlı gözlüğüyle sürpriz yaptı. Gözlüğe monte edilmiş kelebeği andıran dev aksesuar Morgül’ü yine sosyal medyanın gündemine oturttu. Hatta Twitter kullanıcıları, Morgül’ü Trend Topic listesinin 7. sırasına yerleştirdi.

İşte kelebek gözlüğü…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Morgül, şu sıralar çıkardığı yeni single şarkısıyla da gündeme geliyor. Morgül, Hakan Altun imzalı ‘İstanbul Olmaz Olsun’ ve Serdar Ortaç imzasını taşıyan ‘Ne Zaman’ şarkılarını kendi sesiyle yorumladı. Geçtiğimiz gün ‘Ne Zaman’ adlı şarkısına klip çeken Morgül, bu klibiyle de gündemdeki yerini koruyor.

Kıyafetiyle dikkatleri üzerinde topladı
Ünlü şarkıcı Morgül, Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği ‘Survivor’ın geçtiğimiz sezonunda TV8 ekranlarında boy göstermişti. Ünlüler takımında bulunan Morgül, kafiyeli sözleriyle adada eğlenceli anlar yaşanmasına katkı sağlamıştı.

Şimdi de yine Ilıcalı’nın yapımcılığında TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Rising Star’ adlı ses yarışmasında jüri koltuğuna oturan Morgül, ilk bölümde giydiği sarı kıyafetiyle dikkat çekti.

Gecce.com’un haberine göre ilk kez jürilik heyecanı yaşayan Morgül, sarı kıyafetini, marjinal sarı motifli gözlükleriyle kombinleyerek sosyal medyayı salladı. Morgül ile birlikte Mustafa Sandal, Emina Sandal ve İrem Derici’nin jüri üyeliği yaptığı yarışma programında Morgül, sarı giyinmesinin sebebini arılara dikkat çekmek olarak açıkladı. Ancak Morgül’ün bu açıklaması sosyal medyada şu yorumların yapılmasına engel olamadı:

‘Birisi Yılmaz Morgül’e bütün ülkenin deli gibi Pokemon kovaladığını söylesin lütfen. Pikaçu gibi çıkmış televizyona anında yakalarlar bak!’, ‘Moralim bozuktu. Yılmaz Morgül’ü görene kadar’, ‘Yılmaz Morgül’ün gözüne ne olmuş? Bir türlü anlayamadım o gözlüğün olayını…’

İşte o kıyafet…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments