Nur Yerlitaş, Yılmaz Morgül’e fena taş attı.

Ünlü modacı Yerlitaş, TV8 ekranlarında yayınlanan ve bir döneme damgasını vuran ‘İşte Benim Stilim’ adlı yarışma programında jüri koltuğunda oturuyordu. Yerlitaş, gerek yarışmacılara yaptığı sert yorumlarla gerekse kendi kişilik tarzıyla yarışmanın en dikkat çekici jüri üyesiydi. Yerlitaş, stil programında giydiği kıyafetler, taktığı takılar ve gözlükleriyle de adından söz ettiriyordu. Ancak ünlü modacı, tarzının taklit edildiğini görünce sinirlendi.

Yine TV8 kanalında yayınlanmaya başlayan ‘Rising Star Türkiye’ adlı ses yarışması, programın jüri üyesi Yılmaz Morgül sayesinde son günlerde sosyal medyada en çok konuşulan program olmayı başardı. Morgül, programın her bölümünde marjinal tarzıyla seyirci karşısına çıkıyor. İlk bölümlerde arı desenli gözlüğüyle sosyal medyada adından söz ettiren Morgül, geçtiğimiz günlerde de kelebek şeklindeki gözlüğüyle çok konuşulmuştu. Morgül’ün taktığı gözlüklerin, kendi gözlükleriyle aynı olduğunu düşünen ünlü modacı Yerlitaş, Morgül’e şu sözlerle gönderme yaptı:

‘Yılmaz bayıyor. O gözlükleri beni benden alıyor. Ben jürisi olduğum programda devamlı gözlük taktığım için Yılmaz da takıyor. Galiba Yılmaz beni taklit ediyor. Beni taklit etme Yılmaz…’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments