Skandalların ismi Ebru Şallı, sonunda ‘yuva yıkan kadın’ da oldu!

Geçtiğimiz gün Bodrum’da yeni sevgilisinin lüks teknesinde keyif çatarken yakalanan Şallı’nın yeni aşkının kimliği belli oldu. Güzel sunucunun yeni aşkı, 3 yıllık evli ve 2 çocuk babası Uğur Akkuş’tan başkası değil! Ünlü sunucu, bu yasak aşkla yine magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Geçtiğimiz yaz Cem Yılmaz’la Çeşme’de görüntülenip manşetlerden düşmeyen Şallı, daha sonra da Arda Turan’la sosyal medyadaki özel yazışmalarının ortaya çıkmasıyla da günlerce konuşulmuştu. Şallı, son olarak da geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından kendisine ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğrafların paylaşılmasıyla gündem yaratmıştı.

Bir olayın yankısı geçmeden ikinci bir skandalla adından söz ettiren Ebru Şallı’nın bu kez evli ve çocuklu bir işadamıyla birlikte olması sosyal medyayı salladı. Takvim gazetesine konuşan Akkuş’un eşi Gonca Akkuş, aldatıldığını gazetelerden öğrendiğini ve çok üzgün olduğunu belirtti.

Eşinin Ebru Şallı ile kaçamağını affetmeyeceğini söyleyen Gonca Hanım, ‘İlk iş olarak boşanma davası açacağım, bu kez dönüş yok. Uğur, sabahtan beri beni arıyor, açmıyorum. Mesaj atmış; ‘Ne olur telefonunu aç, sana açıklama yapayım’ diye cevap vermedim. Ben onu İstanbul’da biliyordum, Bodrum’da çıktı’ dedi.

Yasak aşk yaşadığı ortaya çıkan 40 yaşındaki Ebru Şallı’ya Instagram’da ‘Bu, sana hiç yakışmadı’ diye yorumlar geldi. Şallı, bunun üzerine fotoğraflarını yoruma kapadı. İşin ilginç yanı ise, aldatıldığını sonradan öğrenen Gonca Akkuş’un Şallı’yı Instagram’dan takip etmesiydi.

Bu içeriğe yorum yapın.