Ünlü şarkıcı Zayn Malik dizi yapımcısı oldu.

Daha önce Zayn’ın, One Direction grubundan yola çıkarak bir erkek müzik grubu hakkında dizi yapmak istediği yönünde haberler basına sızmıştı. Bu yöndeki çalışmalar netleşmeye başladı. TV ikonu olan Dick Wolf’un grubuna katılan Zayn, One Direction grubu hakkında bir dizi oluşturacak.

İsmi ‘Boys’ olan dram dizisi yavaş yavaş hayat bulmaya başladı. NBC’de yayınlanacak olan bu dizi, bir müzik grubunun hızlı yükselişini anlatacak.

Dizinin oyuncularının kimler olacağı ve hikayesinin nasıl ilerleyeceği şimdiden merak konusu oldu bile…

Bu arada, projeyle ilgili One Direction grubunun kurucusu olan Simon Cowell’dan ilginç bir açıklama geldi. Entertainment Tonight’a konuşan ünlü menajer, arasının iyi olmadığı Zayn ile ilgili bakın neler dedi:

‘Artık hiçbir şey beni şaşırtmıyor. Zayn, projenin haklarıyla ilgili olarak bana gelmeli. 1D’nin kuruluş fikrinin nasıl ortaya çıktığını ve nasıl kurulduğunu en iyi ben biliyorum. Bu yüzden de mutlaka bana gelmeliler.’

Simon daha önce yaptığı bir açıklamada; One Direction grubundan kendi kararıyla ayrılan Zayn’la ilgili tek bir kelime dahi duymak istemediğini söylemişti.

Skandal yaratacak bir kitap yazıyor
23 yaşındaki şarkıcı, One Direction grubunda geçirdiği beş yıllık dönemi de içeren bir otobiyografi yazıyor. Mail on Sunday’e konuşan bir kaynak, bu sürpriz çalışma hakkında şu bilgileri verdi:

‘Bu kitap tek kelimeyle patlayacak. One Direction’ın menajeri Simon Cowell, Zayn’a çok öfkelenecek ve hatta eminim, kitabın yayınlanmasını engellemeye çalışacak. Ancak Zayn, grubun temiz olarak sunulan imajının arkasında dönen dolapları açığa çıkarmakta kararlı.’

Zayn’ın ayrıca, eski nişanlısı Perrie Edwards ve şu anki sevgilisi Gigi Hadid ile yaşadıklarını da kelimelere dökmesi bekleniyor.

Zayn ile Perrie’nin evlenmeye hazırlanırken aniden ayrılmaları büyük yankı uyandırmıştı. Bu ani ayrılık hakkında pek çok haber çıkmış ama Zayn’ın bu kararı alışının arkasındaki gerçek neden bir türlü su yüzüne çıkmamıştı.

Bakalım kitap ne zaman çıkacak ve nasıl tepkiler alacak?


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments