Taylor Swift ve Zayn Malik’in birlikte söyledikleri ‘I Don’t Wanna Live Forever’ adlı şarkının klibi yayınlandı.

‘Fifty Shades Darker’ filminin soundtrack listesinde bulunan ve Taylor Swift ile Zayn Malik ikilisinin seslendirdiği ‘I Don’t Wanna Live Forever’ şarkısının klibi, nihayet müzikseverlerle buluştu.

Uzun süredir merakla beklenen klibin daha önceden bazı detayları yayınlanmış ve büyük merak uyandırmıştı. Bugün yayınlanan klip, bekleneni karşılayacak derecede duygusal, seksi ve sıcak bir an yaşatıyor.

Klip yayınlanmadan önce Taylor Swift, düet arkadaşı Zayn Malik’in doğum gününde klipten bir kare paylaşmış ve yakışıklı şarkıcının doğum gününü kutlamıştı. Bu sahnedeki ekran görüntüsünün mavi tonlarda olması ve hafif dumanlı olması, klibin genel olarak duygusallığın hakim olacağını hayranları tarafından tahmin edilmişti.

Klip yağmurlu bir günde Zayn’ın bir otele girmesi ile başlıyor ve ihtişamlı bir otelin iç kısmından odasına geçen Zayn, Taylor ile kırmızı tonlarla aydınlatılmış bir odada buluşuyor. Tam burada duygusal ve tutkulu anlar yaşanıyor. Hem parçası olduğu sinema filmine hem de şarkı sözlerine çok yakışan bu klip, daha ilk günden 400.000 izleyici sayısına ulaşmayı başardı. Müzik dünyası tarafından da oldukça başarılı bulunan klip, daha çok fazla izleneceğe ve popüler olacağa benziyor.

Otel odasını adeta harabeye çevirdiler
‘Fifty Shades Darker’ (Karanlığın Elli Tonu) filminin soundtrack’i ‘I Don’t Wanna Live Forever’ için düet yapan iki şarkıcı, 2017’nin ilk günlerinde Londra’daki beş yıldızlı St Pancras Renaissance Oteli’nde klip çekmek için bir araya geldi. Çekimler sırasında bulundukları oda viraneye dönerken, perdeler de ateş aldı.

Sun gazetesine konuşan bir kaynak, o anları şöyle aktardı:

‘Zayn otel odasında sağa sola ıvır zıvır saçtı, yastıkları parçaladı ve bir lambayı duvara atıp un ufak etti.’

‘Taylor’ın, klipte rol gereği perdeleri ateşe vermesi gerekiyordu. Alt katlarda yangın alarmı devre dışı bırakılmıştı. Bu yüzden de bina tahliye edilmedi. Çekimlerin bir yerinde Taylor, bir aynayı banyoda parçaladı.’

‘Bütün sahneler dikkatli bir şekilde organize edildi. Son derece seksi bir video olacak. Zayn iki dirhem bir çekirdek giyindi. Taylor ise jartiyer ve topuklu bir ayakkabı giydi.’Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments