Zayn Malik, yepyeni bir müzik tarzı deneyeceği ikinci albümüne hazırlandığını duyurdu.

Eski One Direction üyesi geçtiğimiz günlerde, ‘Fifty Shades of Grey’ (Grinin Elli Tonu) filminin devamı ‘Fifty Shades Darker’ için Taylor Swift ile birlikte ‘I Don’t Wanna Live Forever’ adlı şarkıda düet yapmıştı. Öncesinde hiçbir açıklama ve duyuru yapılmadan yayınlanan bu düet, müzikseverler tarafından oldukça beğenilmişti.

Zayn, o düetin yayınlanmasının ardından SiriusXM adlı radyo kanalına misafir oldu ve başta müzik kariyeriyle ilgili olmak üzere kendisine yöneltilen sorulara cevaplar verdi. Yakışıklı şarkıcı, ‘Şuan stüdyoda ikinci kayıt için çalışıyorum’ diyerek hayranlarına ikinci albüm müjdesi verdi ve ekledi:

‘Bu albümde çılgınca şeyler var. Çok fazla detay vermek istemiyorum ama heyecan verici şeylerle karşılaşacaksınız. Yeni ve hiç duyulmamış bir müzik tarzı yakında geliyor diyebilirim.’

Zayn, One Direction grubundan ayrıldıktan sonra yoluna solo olarak devam etme kararı almış ve ‘Mind of Mine’ adlı albümünü yayınlamıştı. Bu ilk albüm, yayınlandıktan sonraki ilk 24 saat içinde 70 ülkede bir numaraya yükselerek olağanüstü bir başarı kazanmıştı.

Bakalım, yakışıklı şarkıcının ikinci albümü de ilki gibi başarılı olacak mı?Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments