Zuhal Topal’ın programında skandal olaylar yaşandı.

Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programının sunucusu Topal, son günlerde de sık sık adından söz ettiriyor. Topal, geçtiğimiz günlerde rakipleri Esra Erol ve Seda Sayan’ı geride bıraktığı yönündeki haberlerle gündeme gelmişti. Sayan ile yaşadığı polemiklerden sonra Erol’a meydan okuyan Topal, Erol’un yarışmacılarını elinden almıştı. Erol’un programında geçtiğimiz sezon çok ses getiren İbrahim ve Luvrita’yı kendi programına transfer eden Topal, bununla da yetinmeyip Erol’un programının gözde çiftlerinden Umut ve Ezgi’yi de kendi programına dahil ederek Erol’a bir gol daha atmıştı. Bunun üzerine izdivaç programları arasında en çok izlenen programın sunucusu olan Topal, şimdi de programında yaşanan skandallarla gündeme geldi.

Gecce.com’un haberine göre Topal’ın programında canlı yayında damat adayının sevgilisi stüdyoyu bastı. Programda kısmetini arayan damat adayı Mehmet’in sevgilisi programa talip olarak katıldı. Paravan açılmadan Mehmet’in karşısına çıkan sevgilisi şok iddialarda bulundu. Olaya canlı olarak şahit olan Mehmet’in gelin adayı Cansu ise duruma çok sert tepki verdi.

Reyting uğruna sevenleri ayırdı mı?
Fox TV’deki ‘Zuhal Topal’la’ adlı izdivaç programını sunan Zuhal Topal hakkında reyting uğruna sevenleri ayırdığı iddiası ortaya atıldı.

Daha önce katıldığı evlilik programında kamerayı görünce dayanamayıp gülmesiyle fenomen olan 24 yaşındaki Timuçin Fırat Kaşıkçıoğlu, talip olduğu gelin adayı Selin Gayıp hakkında çıkan iddiaları doğruladı. Nisan sonlarında İhlas Haber Ajansı İHA’ya röportaj veren Kaşıkçıoğlu, çocuğu doğunca sahiplenmek istediğini söyledi ve yaşananları anlattı:

‘Beraber Gaziantep’e gittik. Ben kendisine, o da bana aşıktı. Daha sonra S.’ye para verdiler ve programda devam etmesini istediler. Biz ayrıldık. Sonra öğrendim ki S. hamileymiş. Yanında olmak istedim, evladımı sahiplenmek istedim. S. güzel olduğu için programda tutmak istediler. Loca adayları ve Zuhal Topal ekibi S.’nin hamile olduğunu biliyordu. S. 3 aylık hamileydi ve hala taliplerini aramak için programda tutuluyordu. Artık karnı çıkacağı için daha fazla yayına çıkaramadılar. Para vermeye devam ettiler. Şu an Selin 7 aylık hamile ve doğuma çok az kaldı. Bebeğin adı Çınar olacakmış.’

S.G.’nin reyting uğruna zorla programda tutulduğunu ve gelecek sezonda da programda yer alacağını iddia eden Kaşıkçıoğlu, şiddet uyguladığı iddialarıyla ilgili olaraksa şunları söyledi:

‘Hiçbir şekilde böyle bir şey yok. Beni mahkemeye vermiş bir ay uzaklaştırma almışım. Kızla birlikte olduğum süre zarfı içinde ona vurduysam neden o zaman benden şikayetçi olmamış.’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments